Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, zorganizujemy dosłownie każdą imprezę. Jesteśmy otwarci na nowe, bardzo trudne, wyzwania.

Organizujemy spotkania promocyjne dla firm, imprezy integracyjne, przyjęcia, festyny, wesela, targi oraz wiele więcej wydarzeń, które jednoznacznie kojarzą się ze wspaniałą zabawą. Zapewniamy doskonałe rozwiązania logistyczne oraz dbałość o bezpieczeństwo. Osobiście organizujemy straż pożarną, ochronę i pogotowie do zabezpieczenia imprezy. Nasza kadra pracownicza to głowy pełne pomysłów, dzięki czemu każda prowadzona przez nas impreza jest niepowtarzalna i dostarcza wrażeń zapamiętywanych na całe życie.

Organizacja imprez

Dysponujemy własnymi namiotami z ogrzewaniem, jak i bez niego, co sprawia, że potrafimy zorganizować bezpieczną imprezę nawet na bezkresnych polach. Po prostu zadzwoń do nas i zleć nam realizację swojej wizji oraz marzeń. Na realizację cudów po prostu daj nam trochę więcej czasu.

Usługi VIP

Oto kilka miłych akcentów zajmowania się przewożeniem VIP, umilaniem pobytu a także dbaniem o ich bezpieczeństwo i wygodę. Chociaż nie zawsze jest to łatwe to najważniejszy jest efekt końcowy gdy osoby, którymi się zajmujemy są zadowolone z usług świadczonych przez naszą firmę.

Mobilny telebim

Reklama zawsze była dźwignią handlu jednak dzisiaj, w dobie ogromnej konkurencji na rynku, nabiera ona jeszcze większego znaczenia. Aby reklama była skuteczna nie tylko musi w atrakcyjny sposób prezentować naprawdę dobrą ofertę, ale także powinna być ona łatwo dostępna oraz skierowana do konkretnej grupy odbiorców.

To tylko wierzchołek góry naszych możliwości

Oto kilka wybranych realizacji

20 lecie firmy Hydrosolar

2014

Benefis w Piwnicy pod Baranami

2014

Przyjęcie weselne

Maria i Dariusz

Przyjęcie weselne

Magdalena i Tomasz

WOŚP

2012

Koncert Charytatywny

Audytorium Maximum

Jesteśmy samowystarczalni podczas organizacji imprez dzięki czemu nie korzystamy z usług podwykonawców, a to gwarantuje, że zabawa zawsze będzie udana, bez zbędnych niespodzianek.

Dysponujemy sprzętem do nagłośnienia, oświetlenia, urządzeniami do efektów specjalnych, laserami, sprzętem zapewniającym rozrywkę dodatkową dzieciom oraz dorosłym i dużo więcej. Oferujemy także niezwykle bogaty repertuar muzyczny, który dopasujesz do każdego wesela, imprezy czy przyjęcia.

Sprzęt grający
  • interfejsy audio
  • monitory studyjne
  • miksery
  • moduły brzmieniowe
  • nagłośnienie estradowe
Sprzęt oświetleniowy
  • lampy oświetlenia statycznego
  • nowoczesne lampy efektowe
  • wysokiej klasy stroboskopy
  • wytwornice ciężkiego i lekkiego dymu
  • wytwornice baniek mydlanych